Loading...
O nas 2018-11-15T17:22:29+00:00

Panek Clinic to nowe miejsce na mapie Warszawy, w którym oferujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny i kosmetologii estetycznej, ortopedii rehabilitacyjnej oraz ginekologii estetycznej. Dziedziny te, to bardzo dynamicznie i stale rozwijające się gałęzie medycyny, wymagają one od specjalistów ciągłego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności praktycznych. Większość naszych specjalistów nie tylko nieustannie rozszerza swoje kompetencje ale również szkoli innych lekarzy i kosmetologów. Doświadczenie i szeroki zakres wiedzy, którym cechują się lekarze i kosmetolodzy zatrudnieni w Panek Clinic gwarantuje uzyskanie pożądanych efektów terapii. Kadra naszych specjalistów zapewnia fachową konsultację, indywidualne podejście do pacjenta oraz dobranie i wykonanie zabiegów na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.
Twój wygląd, Twoim sukcesem.

NASI SPECJALIŚCI

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Lek. dent. Maciej Panek

absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowej sławy ekspertów w medycynie i dermatologii estetycznej. Jest doświadczonym praktykiem w dziedzinie medycyny estetyczniej, medycyny przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej oraz w laseroterapii. Od 2014 r. prowadzi wykłady i szkolenia dla innych lekarzy w całej Polsce, jako praktyk w dziedzinie zastosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej oraz modelowania owalu twarzy nićmi liftingującymi. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie, co przekłada się na wysoka jakość zabiegów i dużą ilość zadowolonych pacjentów. Laureat wielu prestiżowych nagród Znaku Jakości 2016, Gala Beauty Star 2016 w kategorii najlepsza klinika medycyny estetycznej w Polsce, Międzynarodowy Kongres Medyczyny Estetycznej Paryż 2017 w kategorii największy sukces rozwoju medycyny estetycznej, FILIRGA International Master Class Ateny 2017 w kategorii debiut roku. Złoty Puchar „Golden Cup” w kategorii lifting twarzy nićmi PDO Jamajka 2017.

Lek. med. Ewa Banduła

absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Tytuł pediatry uzyskała w 1995 roku. Pracę zawodową rozpoczęła w Śląskim Centrum Pediatrii pracując między innymi na oddziałach: hematologii, gastroenterologii, nefrologii i intensywnej terapii. Obecnie w trakcie przewodu doktorskiego na Wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Od kilku lat z ogromną pasją zajmuje się medycyną estetyczną. Specjalizuje się w regeneracji i poprawie jakości skóry. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jest także cenionym szkoleniowcem z zakresu medycyny estetycznej.

Lek. med. Tomasz Konończuk

ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem i członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”. Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas licznych szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging w Polsce i na świecie. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Jako nieliczny lekarz z Polski brał udział w szkoleniu „Anatomy Masterclass in Aesthetic Medicine”. Jest również ekspertem w zakresie laserowego usuwania tatuaży i laserowego usuwania przebarwień. Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej doktor Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

CHIRURGIA PLASTYCZNA

dr Wojciech Jasek

absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Uzyskał specjalizację z chirurgii ogólnej I i II stopnia w I Klinice Chirurgii Ogólnej Onkologicznej i Klatki Piersiowej, a także specjalizację z chirurgii plastycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie. Swoje umiejętności kształcił kończąc liczne kursy i szkolenia z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Autor i współautor publikacji z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i oparzeniowej.

ORTOPEDIA O REHABILITACJA

Lek. med. Łukasz Czarnocki

absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest pracownikiem naukowym Katedry Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykładowca i uczestnik licznych szkoleń praktycznych z zakresu ortopedii i ultrasonografii narządu ruchu. W praktyce lekarskiej wykorzystuje badanie USG w kompleksowej diagnostyce chorób narządu ruchu, w sonochirurgii ambulatoryjnej oraz ortopedycznej. Ponadto prowadzi szkolenia lekarzy z zakresu USG narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu i profilaktyce chorób narządu ruchu, zwłaszcza urazów stawów i kręgosłupa oraz urazów związanych z uprawianiem sportu. Konsultuje pacjentów i kwalifikuje ich do leczenia rehabilitacyjnego. Wykonuje iniekcje okołostawowe oraz dostawowe, w terapii wykorzystuje nowoczesne małoinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem czynników wzrostu, kwasu hialuronowego oraz kolagenu.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Lek. med. Sławomir Rembelski

absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa uzyskał w 1992 roku. Jako ginekolog pracował między innymi w Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku, Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowym w Lądku Zdroju i Szpitalu Powiatowym w Prudniku oraz wielu przychodniach specjalistycznych. Aktualnie jako ginekolog pracuje w placówkach medycznych GRUPY LUXMED na terenie Warszawy i Gdyni oraz Wojskowej Specjalistycznej Przychodni w Gdyni. Poza zakresem ginekologii ogólnej specjalizuje się problematyką zaburzeń statyki narządów rodnych, nietrzymania moczu i zagadnieniach związanych z ginekologią estetyczną. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach w kraju i za granicą.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Mgr. Kosmetologii Ela Alicja Pyka

absolwentka kosmetologii UM w Łodzi. Podczas studiów uzyskała również dyplomy wizażysty i stylisty oraz charakteryzatora, a także ukończyła wiele specjalistycznych kursów z wyżej wymienionych dziedzin. Pracowała jako kosmetolog w placówkach medycznych DERMED w Łodzi i PROFEMED w Warszawie oraz jako wykładowca katedry Kosmetologii UM w Białymstoku. Od 2007 roku tworzy charakteryzacje i stylizacje na potrzeby filmów, programów telewizyjnych, teledysków, spotów reklamowych i sesji zdjęciowych. Stale poszerza zakres swojej wiedzy z dziedziny kosmetologii, uczestnicząc w wielu kursach oraz szkoląc innych kosmetologów. Prowadzi także warsztaty z zakresu wizażu i stylizacji dla klientów indywidualnych. Obecnie rozwija swoje umiejętności z zakresu stylizacji i projektowania ubioru studiując kostiumografię w MSKPU. Zarówno w pracy kosmetologa jaki i charakteryzatora/stylisty stawia na kreatywność, zdobytą wiedzę i doświadczenie oraz indywidualne i elastyczne podejście do każdego z pacjentów oraz projektów.

STREFA BEAUTY

Adrian Świderski

make-up artist związany jest z modą od ponad 8 lat, kiedy to rozpoczął swoją karierę pracując z projektantami i stylistami ze światowej czołówki takimi jak Yohji Yamamoto oraz marka Comme des Garcons. Adrian jest obecnie jednym z najlepszych polskich makijażystów. Regularnie tworzy makijaże do sesji czołowych fotografów oraz na okładki najbardziej cenionych magazynów: Vogue, Harper’s Bazaar, L’Officiel, Elle, Glamour, Schon! Magazine, Client Magazine, Fashion Magazine, Viva, Gala i wielu innych.

Beata Jankowska

plastyk, wizażystka i linergistka. Absolwentka Studia Sztuki w Warszawie ze specjalizacją techniki scenograficzne oraz charakteryzacja i stylizacja. Od 10 lat tworzy makijaże na potrzeby prasy, telewizji i klientów indywidualnych. Swoją pasję do wizażu postanowiła rozszerzyć na makijaż permanentny, który kobiety tak bardzo pokochały za trwałość i możliwość perfekcyjnego wyglądu w każdych warunkach. Wykonuje pigmentacje brwi, kresek oraz ust.